Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Projeler Referanslar İletişim
  • SON PROJELER
  • YAVUZ TEKSTİL SOCİETA
  • UNİREP
  • RANT İNŞAAT

  • HABERLER
  • HAKKIMIZDA

Firma Profili

BMS METAL, proje ve şantiye deneyimli teknik kadrosu ve donanımıyla,  "Alüminyum doğrama, Giydirme cephe, çelik Konstrüksiyon Yapılar"  üzerine uzun yıllara dayalı birikimlerini uygulamaya dönüştürmek  amacıyla 2005 Yılında kurulmuştur.
  Kuruluşundan  bu yana deneyimli kadrosu ile İstanbul ve Türkiye'nin birçok yerinde ve  Giydirme Cephe ve Alüminyum Doğrama imalat ve montajını titizlikle  yapmış ve bu alanda yükselerek devam etmektedir. "öNCELİKLİ HEDEFİMİZ  MüŞTERİ MEMNUNİYETİDİR." temel ilkesiyle hareket eden şirketimiz, proje  çalışmasından imalat ve montaj takibine kadar her aşamada bizzat  bulunarak, tasarımdan - teslime kaliteli üretim sunmaktadır. Her yeni  iş farklı proje gerektirdiğinden uygulamalarımız bir seri üretim  mantığıyla değil, yapılacak uygulamanın özelliği, estetiği ve ekonomik  şartları göz önünde bulundurularak ve resimlendirilmiş farklı  alternatifler sunularak, tarafımızca projelendirilip müşteri beğenisine  sunmak suretiyle yapılmaktadır.                   
 
Müşteri  memnuniyetini ön planda tutan, işini kısa zamanda ve hatasız olarak  tamamlama azmiyle yolunda ilerleyen BMS METAL çalışanları, işlerini  seven, mesleklerine ve onun gerektirdiklerine saygılı, deneyimli,  teknik personel grubudur. İşlerinde ekip çalışmasının önemini  benimsemiş disiplinli kadrosu ile sürekli koordinasyon içinde çalışarak  müşterilerine daha profesyonel hizmet vermektedir. Her yeni işi biz,  kazanılmış dostluklar olarak görmekteyiz.
 
BMS METAL olarak gerçekleştirmiş tamamlamış olduğumuz projeleri, referanslar sayfasında görebilirsiniz...


Saygılarımızla...
BMS METAL

öNCELİKLİ HEDEFİMİZ MüŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Amacımız

BMS METAL, Olarak Amacımız ;

Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, çağdaş mimaride kullanılmakta  olan alüminyum, cam ve çeşitli dekoratif cephe kaplama malzemelerini  sistemlerine uygun bir şekilde kullanarak yapılarınızı göze hitap eden  fonksiyonel yaşam alanlarına dönüştürmektir. Uygulamalarımızı yaparken  insan sağlığına, Yapı Fiziğine, Statik ve mimari standartlara uygun bir  biçimde çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak  çalışıyoruz.                           

MüŞTERİ MEMNUNİYETİ,
MADDİ KAZANIMLARIMIZIN öNüNDEDİR.

BMS METAL YöNETİM KURULU